Cam Balkon Sistemleri

Anasayfa / Ürünlerimiz / Cam Balkon Sistemleri

Sakarya Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Sakarya Alüminyum olarak Sakarya katlanır cam balkon sistemleri kapsamında yeni nesil ürünleri ve teknolojileri müşterilerimizle buluşturararak, uzman ekibimiz ve değer vadeden üretime odaklanan bir hizmet deneyimi vaat etmekteyiz.

Sakarya Alüminyum alanındaki en büyük üretim bandı ile 1. sınıf kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatmaya devam etmektedir.

Sakarya'da cam balkon sistemlerinde kullandığımız kaliteli malzemelerle 1.Sınıf İşçilik farkımızı sizde görün!

Katlanır Cam Balkon sistemleri günümüzün mimari olarak en çok tercih edilen ve pek çok sayıda avantaj sağlayan ürünüdür. Binalara kattığı estetik bir görünümün yanı sıra sağladığı ısı tasarrufuyla da tercih sebebidir. Sürgülü ve katlanabilir olarak çeşitleri mevcuttur. Genel olarak villalarda, dairelerde, toplu konutlarda en çok tercih edilen balkon sistemidir.

Cam Balkon Avantajları 

» Balkon, teras gibi alanlarda yaz kış fark etmeksizin kullanım işlevselliği sağlar.

» Soğuk havaya karşı dayanıklı olan cam balkon sistemleri, teraslarınızı çepeçevre sararak oldukça düşük sıcaklık değerlerinde kullanılabilirlik sağlar.

» Isıcamlı cam balkon sistemleri, sahip oldukları kimyasal yapıdan dolayı kullanıldıkları alanı dışarıdan görünmeyecek şekilde absorte ederler.

» Sürgülü cam balkon sistemleri; özellikle yapıların dışarısı ile olan etkileşimini bozmayacak mimari tasarım opsiyonlarıdır. 

» Yapıların mimari varlıkları bütünleşen cam balkon sistemlerini, temizlemek de oldukça kolaydır.

» Estetik ve işlevsel özelliklerinin haricinde otomatik cam balkon sistemleri, güvenlik standartlarını yükseltecek özelliklere de sahiptirler. 

Ücretsiz Keşif İster misiniz?
Ücretsiz Keşif Talebi

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (535) 240 88 63

© 2019. Sakarya Alüminyum - Her Hakkı Saklıdır. Dijital Reklam Ajansı - Sakarya Web Tasarımı