Kış Bahçesi

Anasayfa / Ürünlerimiz / Kış Bahçesi

Kış bahçesi özellikle villa tarzı evlerde, müstakil konutlarda ya da kışın da kullanılan yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bir balkon türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı olarak veranda olarak da adlandırılan kış bahçeleri, evinize farklı bir konfor alanı ve bambaşka bir lüks katar. Çoğunlukla geniş bir balkon olarak kullanılan kış bahçesi cam balkon sistemleri ile kaplanarak kullanışlı ve pratik bir hale getirilir ve dört mevsim boyunca işlevini sürdürür. Kış bahçesi modelleri çeşit çeşit farklı tasarımlarda karşımıza çıkmakta ve kış bahçesi fiyatları da bu tasarım ve modellere göre değişiklik göstermektedir.

Sakarya Mekana Özel Kış Bahçesi İmalatı
Kış bahçesi sistemleri doğal olarak kış bahçesinin yapılacağı alana göre farklı ölçü, metre kare ve tasarımlarda özel olarak imal edilmekte ve tüketicilere Sakarya Mekana Özel Kış Bahçesi İmalatı sunulmaktadır. Kış bahçesi imalatı her şeyden önce kış bahçesinin yapılacağı balkona göre değişiklik gösterir. Sakarya Mekana özel kış bahçesi imalatında öncelikle kış bahçesi balkon eskizinin yapılacağı ölçüler alınır ve bu ölçülere göre camlar üretilmeye başlanır. Kış bahçesinin camlarının nasıl olması gerektiğini kendiniz seçebileceğiniz gibi hizmeti aldığınız PVC firmasına da danışmanız mümkün. Örneğin geniş bir alanınız varsa ve alanın tamamını kapatmak isterseniz geleneksel yollarla açılıp kapanan camlardan taktırmanızda bir sakınca yoktur. Öte yandan kış bahçesi kapama yapacağınız alan yeteri kadar geniş değilse katlanır cam balkon ya da sürgülü cam balkon sistemlerine danışmanız mümkün. Başka bir deyişle kış bahçesi cam balkon döşemeden önce bir uzmana danışmanızda fayda var.

Mekana özel kış bahçesi imalatı yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle farklı kış bahçesi tasarımları üzerinde göz gezdirmeniz ve alanınıza en uygun tasarımda karar kılmanız faydalı olacaktır. Bununla birlikte alanınıza en uygun kış bahçesi tasarımını seçerken bütçe dostu olmasında ve kullanılan malzemenin kalite olmasında da büyük yarar var.

Sakarya Kış Bahçesi Fiyatları

Sakarya Kış bahçesi fiyatları yalnızca metre kareye ve alınan ölçüye göre değişkenlik göstermez. Farklı kış bahçesi modelleri beraberinde farklı fiyat skalaları getirmektedir. Villa tipi kış bahçesi, loca tipi kış bahçesi ya da standart kış bahçesi balkonları gibi modeller kendi aralarında farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bir kış bahçesinin ön plana çıkan en önemli özelliği sizler de takdir edersiniz ki dört mevsim ısısını koruması ve her tür hava koşulunda kullanışlılığını muhafaza etmesidir. Bu tür bir ısı dengesini sağlamak ve ısı yalıtımı yapabilmek adına kış bahçeleri özel üretim PVC camlar ve yalıtımlı malzemeler ile imal edilmekte ve takılmaktadır. Bu tip malzemelerin kullanılması durumunda artış gösteren kış bahçesi fiyatları uzun vadede ödenen miktarı fazlasıyla karşılamakta ve uzun ömürlü bir hizmet vaat etmektedir.

Ücretsiz Keşif İster misiniz?
Ücretsiz Keşif Talebi

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (535) 240 88 63

© 2019. Sakarya Alüminyum - Her Hakkı Saklıdır. Dijital Reklam Ajansı - Sakarya Web Tasarımı