Sineklik Sistemleri

Anasayfa / Ürünlerimiz / Sineklik Sistemleri

SAKARYA SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Sakarya Sineklik Sistemleri , katlanır sineklik sistemleri uygulandığı kapı ve pencere de bakım gerektirmez, dekoratif pvc filesiyle görüntü kirliliği yaratmaz, Temizlenebilir, silinebilir, pratik bir sistemdir.

Sakarya Alüminyum, Sakarya'da kurulduğu günden itaberen hijyenik ve sağlıklı bir ev ortamında bulunmasını sağlayacak sineklik sistemlerinin satış ve montaj hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Sakarya'da mekanlarınıza en uygun sineklik sistemlerini nerede yaptırabilirim diyorsanız sizleri Sakarya Alüminyum'a bekliyoruz. Sakarya Alüminyum sektöründe uzun yıllar faaliyet gösterek sineklik sistemlerinin 1. sınıf kaliteli malzemeleri ve işçiliği için müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Sakarya'nın Adapazarı ilçesi ve semtlerine hizmet veren firmamız size bir telefon kadar uzaklıktadır.

Sineklik Türleri Nelerdir?

Menteşeli Sineklik
En çok tercih edilen sineklik türlerinden biridir. Pencere ve kapılara kolayca monte edilebilir. Menteşeli sineklikler, pencerenin dış kısmına takılır, dışa doğru açılır ve ihtiyaç durumunda açılıp kapanabilir.

Pileli Sineklik
Diğer adları plise ve akordiyon sinekliktir. Genellikle Fransız balkonlarda ya da bahçe, teras kapısı gibi dışa doğru açılan kapı ya da büyük, cam pencerelerde tercih edilir. Katlanabilir yapısı hem avantaj hem de dezavantaj sunar. Plise sineklikler katlandıkları için yer kaplamazlar ama katlanma bölgeleri çabuk deforme olabilir. Bu nedenle kaliteli ürün seçmeye dikkat etmelisiniz.

Stor Sineklik
Stor perdeler gibidirler. Yukarıdaki bölmede sineklik toplanabilir ve bu alandan sineklik aşağıya doğru çekildiğinde kolaylıkla kullanılabilir. En uzun ömürlü sineklik modellerinden biridir.

Sürme Sineklik
Sürgülü sineklik olarak da bilinir. Özellikle balkon kapısında tercih edilir. Pencere ya da balkonların dış kısmına monte edilen raylar sayesinde açılıp kapanabilir. Kullanım kolaylığı sağlaması en büyük avantajıdır. Montajını yetkili kurumun yapması sağlıklı olacaktır.

Mıknatıslı Sineklik
Balkona açılan kapılara ya da evlerdeki oda kapılarına monte edilebilir. Sineklik tülü iki parçadan oluşur ve bu iki parçayı mıknatıslar birbirine bağlar. Açmaya gerek olmadan direkt açılabilir ve ardından kendiliğinden kapanabilir. Kullanım kolaylığı sağlar.

Ücretsiz Keşif İster misiniz?
Ücretsiz Keşif Talebi

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (535) 240 88 63

© 2019. Sakarya Alüminyum - Her Hakkı Saklıdır. Dijital Reklam Ajansı - Sakarya Web Tasarımı